Ametlikud teated
Otsing ametlikest teadetest
 
prinditav dokument

Eesti Vabariigi valitud president asub ametisse 8. oktoobril
28.09.2001

Vabariigi Presidendi Kantselei teatab, et Eesti Vabariigi valitud president Arnold Rüütel annab ametivande 8. oktoobril kell 15 algaval Riigikogu istungil.

Kell 14 tervitavad Vabariigi President ja proua Helle Meri Kadrioru presidendilossis valitud president Arnold Rüütlit ja proua Ingrid Rüütlit, Vabariigi President esitleb Vabariigi Presidendi Kantselei töötajaid. Kell 14.45 on Toompeal Lossi platsil üles rivistunud aukompanii ja kompanii ülem teeb Vabariigi Presidendile ettekande.

Kell 15 algaval Riigikogu istungil peab Vabariigi President Lennart Meri kõne ning 21. septembril Eesti Vabariigi presidendiks valitud Arnold Rüütel annab ametivande ning esineb samuti kõnega. Kell 15.45 teeb Lossi platsil ülesrivistunud aukompanii ettekande Vabariigi President Arnold Rüütlile.

Kell 16 on Tallinna Piiskoplikus Toomkirikus tänujumalateenistus. Kell 17 on Kadrioru barokklossis vastuvõtt, kus president Lennart Meri ja proua Helle Meri jätavad hüvasti ning Vabariigi President ja proua Ingrid Rüütel tervitavad Eesti Vabariigi põhiseaduslike institutsioonide esindajate, diplomaatilise korpuse ning kõrgemate riigiametnikega.

Esmaspäeval, 8. oktoobril kell 9–12 ning kell 15–18 on Kadrioru presidendilossi uksed avatud ja soovijad saavad külalisteraamatusse teha päevakohase sissekande.


Presidendi kantselei presssiteenistus
Kadriorus 28. septembril 2001

 

tagasi | ametlike teadete arhiiv | avalehele

© 2001 Vabariigi Presidendi Kantselei
Telefon: 631 6202 | Faks: 631 6250 | sekretar@vpk.ee
Offizielle Nachrichten Press Releases Ametlikud teated Sisevisiidid Välisvisiidid