Ametlikud teated
Otsing ametlikest teadetest
 
prinditav dokument

Vabariigi President kohtus Tai ja Argentiina suursaadikutega
17.05.2001

President Lennart Meri võttis täna Kadrioru presidendilossis vastu Tai Kuningriigi erakorralise ja täievolilise suursaadiku Eestis Poksak Niluboli, kes tuli oma volikirju üle andma. Suursaadik Poksak Nilubol resideerib Stockholmis.

Tai suursaadik avaldas imetlust Eesti edusammude üle nii Euroopa Liidu kui NATO suunas. Kohtumisel arutati transiidiküsimusi, kusjuures suursaadik tõstis esile Taimaad kui väravat Kagu-Aasiasse samas kui Eesti president rääkis Eestist kui väravast Euroopasse. Räägiti ka kahe riigi koostööst turismialal.

President Lennart Meri võttis täna Kadriorus vastu ka Argentina Vabariigi erakorralise ja täievolilise suursaadiku Eestis Alfredo Corti, kes tuli oma volikirju üle andma. Suusraadik Alfredo Corti resideerib Helsingis.

Vabariigi President avaldas tänu jahtlaeva ''Lennuk'' lahke vastuvõtu eest Argentiinas. Kohtumisel arutati Eesti ja Argentiina suhete üle kui Eesti saab Euroopa Liidu liikmeks.

Tai Kuningriigi suursaadik Poksak Niluboli ja president Lennart MeriArgentina Vabariigi suursaadik Alfredo Corti ja president Lennart Meri


Presidendi kantselei pressiteenistus
Kadriorus 17. mail 2001

 

tagasi | ametlike teadete arhiiv | avalehele

© 2001 Vabariigi Presidendi Kantselei
Telefon: 631 6202 | Faks: 631 6250 | sekretar@vpk.ee
Offizielle Nachrichten Press Releases Ametlikud teated Sisevisiidid Välisvisiidid