Ametlikud teated
Otsing ametlikest teadetest
 
prinditav dokument

Šveitsi president tuleb Eestisse ametlikule visiidile
16.07.2001

President Lennart Meri kutsel on 19.–20. juulil kahepäevasel ametlikul visiidil Eestis Šveitsi Konföderatsiooni president Morit Leuenberger.

Kadrioru presidendilossis toimuvale kahe riigipea ametlikule kohtumisele lisaks kohtub president Leuenberger Riigikogu aseesimehe Tunne Kelami ja peaminister Mart Laariga. Šveitsi president taasavab 19. juulil Eesti Rahvusraamatukogus Šveitsi lugemissaali, samuti külastab ta Kadrioru Kunstimuuseumit, Toompead ja all-linna.

Šveitsi riigipeal on kavas sõit Tallinna lahel ning seejärel pakuvad president Lennart Meri ja proua Helle Meri oma Viimsi kodus Šveitsi presidendile õhtusöögi.

Šveitsi president lahkub Eestist 20. juuli hommikul.

Šveitsi presidendi ametlik visiit kinnitati, kui president Lennart Meri ja president Moritz Leuenberger kohtusid tänavu mais Zürichis, kus Eesti president oli ametlikul visiidil ja esines St. Galleni ülikoolis ettekandega “Väikeriikide roll Euroopa kultuuriruumis”.

Šveitsi presidenti saadavad visiidil Šveitsi suursaadik Eestis Hansrudolf Hoffmann ja Šveitsi aukonsul Eestis Matti Klaar, samuti Eesti suursaadik Šveitsis Mart Laanemäe.


Presidendi kantselei pressiteenistus
Kadriorus 16. juulil 2001

 

tagasi | ametlike teadete arhiiv | avalehele

© 2001 Vabariigi Presidendi Kantselei
Telefon: 631 6202 | Faks: 631 6250 | sekretar@vpk.ee
Offizielle Nachrichten Press Releases Ametlikud teated Sisevisiidid Välisvisiidid