Ametlikud teated
Otsing ametlikest teadetest
 
prinditav dokument

Vabariigi President kuulutas välja kümme seadust
17.12.1998

President Lennart Meri kuulutas täna välja Riigikogus 8. detsembril vastu võetud Kodakondsuse seaduse §-de 13, 15, 18, 19, 21, 23, 29 ja 32 muutmise ning §-ga 14 täiendamise seaduse, Eesti Vabariigi valitsuse, Läti Vabariigi valitsuse ja Leedu Vabariigi valitsuse vahelise Balti õhuseirevõrgu loomise lepingu ratifitseerimise seaduse ja Krediidiasutuste seaduse § 27 muutmise seaduse.

President kuulutas välja Riigikogus 9. detsembril vastu võetud Eesti Vabariigi valitsuse ja Hiina Rahvavabariigi valitsuse vahelise tulumaksuga topeltmaksustamise vältimise ning maksudest hoidumise tõkestamise lepingu ja juurdekuuluva protokolli ratifitseerimise seaduse, Eesti Vabariigi ravikindlustusseaduse, Eesti Vabariigi töölepinguseaduse, avaliku teenistuse seaduse ja riigilõivuseaduse muutmise seaduse, Karistusregistri seaduse muutmise seaduse ja Mootorsõidukiaktsiisi seaduse muutmise seaduse.

President kuulutas välja ka Riigikogus 10. detsembril vastu võetud Teadus- ja arendustegevuse korralduse seaduse täiendamise seaduse ning 15. detsembril vastu võetud Vabariigi Valitsuse seaduse § 66 ja isikuandmete kaitse seaduse § 27 muutmise seaduse ja Kriminaalmenetluse koodeksi täiendamise seaduse.


Presidendi Kantselei pressiteenistus
Kadriorus 17. detsembril 1998

 

tagasi | ametlike teadete arhiiv | avalehele

© 2001 Vabariigi Presidendi Kantselei
Telefon: 631 6202 | Faks: 631 6250 | sekretar@vpk.ee
Offizielle Nachrichten Press Releases Ametlikud teated Sisevisiidid Välisvisiidid