Ametlikud teated
Otsing ametlikest teadetest
 
prinditav dokument

Vabariigi President kuulutas välja kaheksa seadust
03.11.1998

President Lennart Meri kuulutas täna õhtul välja Riigikogus 21. oktoobril vastu võetud Haldusõigusrikkumiste seadustiku muutmise seaduse, Eesti Vabariigi ja Euroopa Investeerimispanga vahelise raamlepingu "Euroopa Investeerimispanga tegevusest Eestis" ratifitseerimise seaduse, Eesti Vabariigi ja Ameerika Ühendriikide vahelise tulumaksuga topeltmaksutamise vältimise ning maksudest kõrvalehoidumise tõkestamise lepingu ratifitseerimise seaduse, Eesti Vabariigi valitsuse ning Taani valitsuse ja Fääri saarte kohaliku omavalitsuse vahelise vabakaubanduslepingu ratifitseerimise seaduse, Väljasõidukohustuse ja sissesõidukeelu seaduse ning Õigusabi taotluste edastamise Euroopa kokkuleppe ratifitseerimise seaduse.

President kuulutas täna välja ka 22. oktoobril Riigikogus vastu võetud Kriminaalkoodeksi muutmise ja täiendamise seaduse ning 27. oktoobril vastu võetud Riigikogu valimise seaduse ja sellega seonduvate seaduste muutmise ja täiendamise seaduse.

Vabariigi President jättis välja kuulutamata Riigikogus 20. oktoobril vastu võetud Ringhäälinguseaduse muutmise seaduse.


Presidendi Kantselei pressiteenistus
Kadriorus 3. novembril 1998

 

tagasi | ametlike teadete arhiiv | avalehele

© 2001 Vabariigi Presidendi Kantselei
Telefon: 631 6202 | Faks: 631 6250 | sekretar@vpk.ee
Offizielle Nachrichten Press Releases Ametlikud teated Sisevisiidid Välisvisiidid