Ametlikud teated
Otsing ametlikest teadetest
 
prinditav dokument

Vabariigi President tervitas skaute ja gaide
20.07.1998

President Lennart Meri saatis tervituse Eesti Skautide Ühingu ja Eesti Gaidide Maleva Kuuendast Suurlaagrist osavõtjatele.

President soovis ilusaid laagripäevi Järvamaa Tagametsas! Presidendi sõnul paneb kuuenda suurlaagri ilus nimi "Metsaraamat 1998" ja kena toimumiskoht skaute ja gaide lugema Eesti looduse suurt raamatut. ""Metsaraamatu" leheküljed jutustavad kõigepealt meie isamaa loodusest, mis on eestlasi hoidnud ja toitnud, kasvatanud ja ohuaegadel ka varjanud ning "Metsaraamat" õpetab teile looduse truudust, laagrilõkke soojust ja ennekõike iga laagri peamist tarkust: kui te ühiselt midagi ette võtate, saate jagu ka kõige suurematest raskustest," kirjutas riigipea oma tervituses.

President kirjutas oma tervituses, et laagrivõistluse kümme võitjat ja kaks ajakirjanikku saavad Eesti Vabariigilt auhinnaks sõidu Eesti laevastiku miinilaeval "Olev" ümber Naissaare, mis algab esmaspäeval 27. juulil kell 11 hommikul Tallinna Miinisadamast. "Tundke selles auhinnasõidus Eesti ilu ja meie oskust Eesti ilu vajadusel ka kaitsta!," kirjutas riigipea.

Presidendi tervituse viis laagrilisteni kunstnik Ants Viidalepp. President meenutas üle maailma Tagametsa kogunenud skautidele ja gaididele, et nad võistlevad skautide ja gaidide esimese käsu õppimises: üks kõigi eest, kõik ühe eest!


Presidendi Kantselei pressiteenistus
Kadriorus 20. juulil 1998

 

tagasi | ametlike teadete arhiiv | avalehele

© 2001 Vabariigi Presidendi Kantselei
Telefon: 631 6202 | Faks: 631 6250 | sekretar@vpk.ee
Offizielle Nachrichten Press Releases Ametlikud teated Sisevisiidid Välisvisiidid