Ametlikud teated
Otsing ametlikest teadetest
 
prinditav dokument

Vabariigi President külastas Kaubandus-Tööstukoda
21.05.1998

President Lennart Meri külastas täna Toompeal Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, kus Kaubandus-Tööstuskoja juhatus pakkus presidendile lõunasöögi.

Kohtumisel väljendasid ettevõtjad valmisolekut ja soovi vaadata koos riigiga tulevikku, kujundada sellist tegevuskeskkonda, mis lubaks nii riigil kui majadusringkondadel teha plaane kaugemale ülehomsest. Tõdeti, et senisel olukorral, kus puudub oma kindel sihtjoon, selge ja sirgjooneline majanduspoliitika, mis oleks rajatud majanduselu kogemustele ja ei oleneks juhuslikest eksperimentidest, ei saa lubada jätkuda.

Vabariigi President külastas ka Kaubandus-Tööstuskoja kunagise rajaja, tuntud Eesti majandus- ja ühiskonnategelase Joakim Puhki 110 sünniaastapäeva auks avatud väljapanekut Kaubandus-Tööstuskoja ruumides.

On saanud heaks tavaks, et Vabariigi Presidenti on tema ametlikel ja riigivisiitidel saatnud ka Kaubandus-Tööstuskoja delegatsioon. Eesti Kaubandus-Tööstuskotta kuuluvate ettevõtete juhid on saatnud Eesti riigipead visiitidel USAsse, Mehhikosse, Jaapanisse, Ungarisse, Sloveeniasse, samuti Suurbritanniasse ja Itaaliasse.


Presidendi Kantselei pressiteenistus
Kadriorus 21. mail 1998

 

tagasi | ametlike teadete arhiiv | avalehele

© 2001 Vabariigi Presidendi Kantselei
Telefon: 631 6202 | Faks: 631 6250 | sekretar@vpk.ee
Offizielle Nachrichten Press Releases Ametlikud teated Sisevisiidid Välisvisiidid