Ametlikud teated
Otsing ametlikest teadetest
 
prinditav dokument

Vabariigi Presidendi annab pressikonverentsi Suurbritannia visiidi kohta
03.03.1998

President Lennart Meri annab kolmapäeval, 4. märtsil kell 12.00 toimuval pressikonverentsil ülevaate oma Suurbritannia visiidist. 25. veebruarist 3. märtsini kestnud ametlikul visiidil Londonisse kohtus president Meri Suurbritannia kuninganna Elizabeth II, Briti peaministri Tony Blairi, välisministri Robin Cooki ja teiste Briti kõrgete riigitegelastega.

President pidas kõne Kuninglikus Kaitseuuringute Instituudis, Oxfordi ülikooli Euroopa Asjade Ühingus, samuti võttis Eesti riigipea sõna kohtumistel Briti Lordide Kojas, Londoni ülemlinnapea vastuvõtul Mansion House'is ja kohtumisel valitsuse- ja parlamenditegelastega Lancaster House'is ning Eesti Vabariigi 80. aastapäeva tähistamisel Londonis ja ka Bradfordi Eesti Kodus.

Visiidil saatis presidenti Eesti äridelegatsioon, kes osales Eesti investeeringute seminaril ja kolmapäevasel pressikonverentsil on ajakirjanike küsimustele vastamas ka Eesti välisinvesteeringute sihtasutuse peadirektor Jüri Sakkeus ja Tööstus-Kaubanduskoja juhatuse esimees Toomas Luman.


Presidendi Kantselei pressiteenistus
Kadriorus 3. märtsil 1998

 

tagasi | ametlike teadete arhiiv | avalehele

© 2001 Vabariigi Presidendi Kantselei
Telefon: 631 6202 | Faks: 631 6250 | sekretar@vpk.ee
Offizielle Nachrichten Press Releases Ametlikud teated Sisevisiidid Välisvisiidid