Ametlikud teated
Otsing ametlikest teadetest
 
prinditav dokument

Vabariigi President osales Riia 800. aastapäeva tähistamisel
18.08.2001

President Lennart Meri ja Läti Vabariigi president Vaira Vike FreibergaPresident Lennart Meri ja proua Helle Meri osalesid eile ja täna Läti Vabariigi presidendi Vaira Vike-Freiberga ja härra Imants Freibergsi kutsel Riia linna 800. aastapäeva tähistamisel.

Läti president abikaasaga pakkusid president Lennart Merile ja proua Helle Merile reedel Riia lossis õhtusöögi ja seejärel osaleti Riia Toomkiriku ees Riia sünnipäevapidustuste avamisel ning Riia linnapea Guntars Bojarsi vastuvõtul Riia Mustpeade majas.

Laupäeval pakkus Läti Vabariigi president Vaira Vike Freiberga Riia linna 800. aastapäeva pidustustele saabunud Leedu president Valdas Adamkusele ja proua Alma Adamkienele, Eesti presidendile Lennart Merile ja proua Helle Merile ning Saksamaa liidupresident Johannes Raule ja proua Cristina Raule piduliku õhtusöögi Riia Mustpeade majas.

President Lennart Meri ja proua Helle Meri lahkusid Riias pärastlõunal Soome, et osaleda Luumäel Jalaväerügement 200-le pandud mälestuskivi avamise kümnendal aastapäeva tähistamisel.Presidendi kantselei pressiteenistus
Kadriorus 18. augustil 2001

 

tagasi | ametlike teadete arhiiv | avalehele

© 2001 Vabariigi Presidendi Kantselei
Telefon: 631 6202 | Faks: 631 6250 | sekretar@vpk.ee
Offizielle Nachrichten Press Releases Ametlikud teated Sisevisiidid Välisvisiidid