Ametlikud teated
Otsing ametlikest teadetest
 
prinditav dokument

Koguneb Vabariigi Presidendi juures asuv Akadeemiline Nõukogu
23.09.1997

Kolmapäeval, 24. septembril 1997.a. kell 16.00 koguneb Kadriorus Vabariigi Presidendi juures asuv Akadeemiline Nõukogu oma kolmandale selleaastasele istungile.

Jätkatakse alustatud diskussiooni hariduse teemal. Seekord on peatähelepanu all täiskasvanute täiendkoolituse ja jätkuhariduse olukord Eestis.

Istungit juhatab Akadeemilise Nõukogu liige professor Ain-Elmar Kaasik. Peaettekandega esineb Pedagoogikaülikooli professor Talvi Märja ning kaasettekande esitab Tartu Ülikooli professor Heidi-Ingrid Maaroos.

Külalistena võtavad Akadeemilise Nõukogu seekordsest istungist osa haridusminister Mait Klaassen, Haridusministeeriumi kutsehariduse osakonna juhataja Mati Kask ning sotsiaalministeeriumi personali- ja koolitusosakonna juhataja Reet Laja.

Neli korda aastas kogunev, 17-liikmeline Akadeemilise Nõukogu ühendab Eesti tuntud teadlasi ja kultuuritegelasi. Akadeemilise Nõukogu eesmärgiks on vastastikuse arvamustevahetuse käigus anda Vabariigi Presidendile soovitusi riigi majanduse, sotsiaalsfääri, kultuuri, teaduse ja rahvusliku julgeoleku küsimustes.


Presidendi Kantselei infoteenistus
Kadriorus 23. septembril 1997

 

tagasi | ametlike teadete arhiiv | avalehele

© 2001 Vabariigi Presidendi Kantselei
Telefon: 631 6202 | Faks: 631 6250 | sekretar@vpk.ee
Offizielle Nachrichten Press Releases Ametlikud teated Sisevisiidid Välisvisiidid